👈 فروشگاه فایل 👉

پکيج (پروتکل) آموزشي درماني بخشش (ورثينگتون 2001)

ارتباط با ما

... دانلود ...

پکيج (پروتکل) آموزشي درماني بخشش (ورثينگتون 2001)

پکيج (پروتکل) درماني بخشش (ورثينگتون 2001) در 15 صفحه ورد قابل ويرايش با فرمت doc

مشخصات فايل

تعداد صفحات

15

حجم

0/23 کيلوبايت

فرمت فايل اصلي

doc

توضيحات کامل

پکيج (پروتکل) درماني بخشش (ورثينگتون 2001) در 15 صفحه ورد قابل ويرايش با فرمت doc

توضيحات ابتدائي

آماده سازي در 6 جلسه درماني

طراحي شده به صورت آموزش گروهي

آماده شده در  15 صفحه (فونت B lotus)

فرمت فايل : ورد (word) با فرمت  doc

نوع تايپ متن : کاملا استاندارد و قابل ويرايش

داراي رفرنس معتبر و به شيوه   APA

توجه : متن جلسات داخل فايل دقيقا به همين شکلي است که در توضيحات پايين آمده است. چنانچه اينجا شرح خاصي براي جلسه نميبينيد، داخل فايل نيز به همين صورت است. چنانچه شرح جلسه اينجا آورده شده باشد، يعني فايل دريافتي نيز حاوي شرح جلسات است.

فهرست مطالب

مقدمه

جلسه اول

جلسه دوم

جلسه سوم

جلسه چهارم

جلسه پنجم

جلسه ششم

توضيح و شرح تکنيک ها و جلسات

مرحله اول : «R » يادآوري رويداد يا آزردگي

مرحله دوم : «E » همدلي

مرحله سوم : «A » بخشش توأم با از خود گذشتگي (فروتني) 

مرحله چهارم : «C » تعهد

مرحله پنجم : «H » حفظ بخشودگي

منابع

نمونه جلسات که در اين پروتکل وجود دارد

جلسه اول

معرفي و آشنايي اعضا با يکديگر، بيان اهداف و انتظارات برنامه آموزشي/فهميدن بخشش و حرکت به سوي آن. 

اين جلسه به معرفي و مرور کلي جلسات پيش رو، ارائه ي اهداف کارگاه و تعريف بخشش اختصاص داشت.

قبل از شروع جلسه از آزمودني ها خواسته شد تا همگي فرم رازداري را مطالعه کنند و سپس براي متعهد شدن نسبت به آن، آن را امضاء کنند. در اين جلسه به تعريف مفهوم بخشش و مفاهيم نزديک به بخشش که با آن متفاوت هستند) مانند گذشت، آشتي، چشم پوشي کردن و...) پرداخته شد.

تعريف بخشش

مفهوم بخشودگي به عنوان فرايند چشم پوشي ارادي از حق عصبانيت و انزجار از يك عمل ارتكابي پرگزند تعريف شدهر است كه شخص متألم رفتاري گرم و محب ت آميز را با فرد خاطي در پيش مي گيرد، فرايند بخشودن چهار مرحله را شامل مي شود كه عبارت است از آزردگي، نفرت، شفايافتن و بخشيدن و در نهايت آشتي و بازگشت به سوي يكديگر (زاكوريني، جانسون و دلگليش و مكينن، 2012).

مفهوم بخشش در دوران باستان در مجامع مذهبي به عنوان عامل مؤثر در سلامت و تحکيم و بقاي روابط ميان مردم مورد استفاده قرار مي گرفت . اما در سده ي جديد دو دوره زماني در توجه به مفهوم بخشش وجود دارد. اولين دوره از سال 1932 تا 1980 که بحث هاي نظري مختلف و با حداقل تحقيقات تجربي طراحي شده در مورد جنبه هاي اساسي مفهوم بخشش صورت گرفته است . که بخشش به عنوان يک بعد مذهبي تصور مي شد . دوره ي دوم از سال 1980 تاکنون که توجه جدي تر و تجربي تر به بخشش ديده مي شود و مطالعه ي علمي آن در اين دوره با انتشار کتاب هايي چون بخشيدن و فراموش کردن لوييس اسمدس  (1984) رونق گرفت (به نقل از فينچمن و بيچ، 2013).

چرا اعتماد به ما ؟

وبسايتي که هم اکنون در آن قرار داريد زير مجموعه سايت آفمَس به نشاني (ofmas.ir) مي باشد و شما را به فروشگاه فايل آفمَس براي خريد انتقال مي دهد. فروشگاه آفمَس داراي نماد اعتماد الکترونيک از وزارت صنعت، معدن و تجارت مي باشد که در صفحه اصلي اين سايت قابل مشاهده است .

👇محصولات تصادفی👇

نقشه اتوکدی روستای کندر پروژه طراحی کلاچ اتومبیل در کتیا به صورت تک تک اجزا و اسمبل رشوه در فقه شیعه با مقایسه آن در قانون مجازات اسلامی و حقوق ایران مدل ها و رویکردها و مولفه های توانمندسازی مبانی نظری و پیشینه تحقیق استراتژی های تحلیل تکنیکال 62 صفحه